תנאי שימוש ותקנון - תכשיטי קורל

1. כללי
אתר זה בבעלות חברת א.ח תכשיטי קורל בע”מ ח.פ 513915199 והוא משמש כחנות וירטואלית לתכשיטים. האתר מנוהל ומופעל על ידי החברה באופן בלעדי.
תכשיטי קורל פועלת למעלה מ-30 שנה בתחום התכשיטים.
משרדי החברה והחנות נמצאים ברח’ שאול המלך 85 , בית שאן.
טלפון :04-6480129 פקס:04-6482153 .

לפניכם מידע ותנאי שימוש שחשוב לכם להיות מודעים להם כלקוחות וכמשתמשים באתר.
השימוש באתר וביצוע רכישה דרכו כפופים לתנאים המפורטים כאן:
1. בפתיחת חשבון, הזמנת מוצרים או שירותים לרבות עיון/גלישה באתר, הנכם מסכימים לתנאי התקנון.
2. ” תכשיטי קורל בע”מ ” רשאית בכל עת להפסיק את פעילות האתר וללא הודעה מוקדמת.
3. מידע על המוצרים והשירותים: ” תכשיטי קורל בע”מ ” עושה כמיטב יכולתה לוודא שהמידע באתר יהיה שלם, מקיף ומעודכן ככל האפשר.
4. מטבע הדברים, ” תכשיטי קורל בע”מ ” מעדכנת מפעם לפעם את המידע ואת השירותים והמוצרים המוצעים דרך האתר ולא תמיד מודיעה על כך. בפרט, עדכון מחירים ומוצרים ייעשה מעת לעת ללא הודעה מוקדמת.
5.” תכשיטי קורל בע”מ ” שומרת לעצמה את הזכות לא לבצע מכירה או לבטל הזמנה שמקורה בטעות בין אם במחיר או מחשש למכירה מסחרית לקמעונאות/סיטונאות או משיקול דעת אחר שעלול לפגוע ב” תכשיטי קורל בע”מ ” או בצד שלישי מטעמה.
6.” תכשיטי קורל בע”מ ” עושה את מירב המאמצים להציג באתר תמונות שממחישות את נראות התכשיטים והשעונים בפועל – גוונים ,צבעים ועיצובים. אין ” תכשיטי קורל בע”מ ” אחראית על אי דיוקים שנגרמים בתצלומים אלו שנגרמו מסיבות טכנולוגיות (גרפיקה, מצגי מחשב, רזולוציות תצוגה תוכנות שונות וכו’).
7.המוצרים שאותם מציגה ” תכשיטי קורל בע”מ” באתר ניתנים לרכישה כל עוד הם במלאי. אם בוצעה רכישה, ובכל זאת המוצר שהזמנתם אינו נמצא במלאי, נציג שלנו יצור עמכם קשר טלפוני כדי להתייעץ עמכם כיצד לטפל בהזמנה.
8.” תכשיטי קורל בע”מ ” שומרת לעצמה את הזכות להפסיק, בכל עת וללא הודעה מראש, את ייצורו של פריט כלשהו ו/או את הצעתו לרכישה והנכם מוותרים על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר לכך.
9.” תכשיטי קורל בע”מ ” אינה מתחייבת כי פריט מסוים יהיה בנקודת המכירה , וכמו כן ” תכשיטי קורל בע”מ ” אינה מתחייבת כי הפריטים המופיעים באתר זה יימצאו בחנות החברה.
10.חלק מהמוצרים המפורסמים באתר מיוצרים על פי הזמנה, ולכן אינם קיימים כמלאי זמין – ראו הסבר במדיניות החזרות “מוצרים בהזמנה מיוחדת”.
11.אינכם רשאים להכניס לאתר תכנים ו/או להעלות לתוכו מידע או קבצים או קודים שעלולים לשנות, לפגוע, להפריע או לפגום באתר זה או במידע הקיים בו או בזכויות קניין כלשהם של החברה או צד שלישי כלשהו.
12.” תכשיטי קורל בע”מ” אינה אחראית לנזק שעלול להיגרם למשתמש בגלל מידע חסר או לא מדויק או בגין הפרעות ו/או תקלות זמניות בשירותי האתר (לדוגמא: וירוסים, האקרים, כוח עליון).
13.בכל שאלה או ברור, אתם מוזמנים לפנות לשירות הלקוחות שלנו. בימים א’-ה’, בין השעות 09:30-18:00 בטלפון 04-6480129 או במשלוח דואר רשום לכתובת משרדי החברה, או באמצעות דוא”ל לכתובת המייל: service@koral-jewelry.co.il או באמצעות טופס יצירת קשר.

השימוש באתר זה מותר אך ורק לאנשים ו/או גופים המסוגלים ביצירת התחייבויות משפטיות. לכן, במידה ואינכם עומדים בתנאי בסיסי זה אינכם רשאים להשתמש באתר (לדוגמא: קטינים מתחת לגיל 18).

2. רישום לשירותים
פתיחת חשבון לקוח מותר רק למי שהוא בעל כשרות משפטית כדין.
ביצירת חשבון באתר אתם מצהירים כי אתם בעלי כשרות משפטית, כי הנכם בעלי כרטיס אשראי אשר באמצעותו ניתן לבצע תשלומים בישראל, כי הנכם בעלי כתובת דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט וכי אין כל מניעה מביצוע הזמנות ורכישות באתר על ידכם.
הנכם מצהירים כי פרטיכם המופיעים בחשבון הלקוח מעודכנים ונכונים, כולל פרטי יצירת הקשר ואמצעי התשלום; אתם מצהירים כי פרטים אלה תקפים ואתם מתחייבים לעדכן אותם ככל שיהיה שינוי בפרטים אלה בתקופה שבין ביצוע ההזמנה ועד למועד קבלת המוצר.

3. אחריות
• אחריות ברכישת תכשיט מרשת ” תכשיטי קורל בע”מ ” הינה לתקופה של שנה אחת בלבד. למעט מקרים שיפורטו להלן.
• מתן שירות לאחריות יינתן דרך סניף החנות.
• בכל מקרה של פגם כאמור, חברת ” תכשיטי קורל בע”מ ” תתקן את המוצר לפי מיטב שיקול דעתה, היה והוחלט לאחר בדיקה כי הפגם במוצר אינו נכלל במסגרת האחריות והוא ניתן לתיקון, ניתן יהיה לתקנו בתשלום.
• האחריות אינה כוללת בלאי טבעי(כגון: מתיחה של תכשיט בעל גמישות וכד’), נזקים שנגרמו משימוש וטיפול לקויים, תאונה ו/או השחתה בזדון. כמו כן, האחריות אינה מכסה מוצרים אשר עברו תיקון מכל סוג שהוא שלא על ידי חברת ” תכשיטי קורל בע”מ “.
• האחריות על שיבוץ היהלומים בתכשיט בתקופת השנה הראשונה תקפה רק במידה ולא נגרם נזק ו/או שבירה לשן שבה שובץ היהלום, גם אם לא במודע של הלקוח/ה שהתכשיט קיבל מכה/נפגע.
• אין אחריות על אובדן או גניבת מוצר.
• האחריות על רכישה או תיקון השעון היא על פי התחייבות היבואן הרשמי בלבד.
• ברכישת שעון, אין אחריות על חדירת מים, רצועות, זכוכיות, ציפויי מתכת/קרמיקה/זהב ושאר חלקים חיצוניים.

דגשים לתנאי האחריות
• אין חברת ” תכשיטי קורל בע”מ ” אחראית על איכותם או טיבם של אבנים ו/או תכשיטים אשר לא נקנו ב” תכשיטי קורל בע”מ “.
• במידה והלקוח מזמין תכשיט עם אבן משלו או מוסר לתיקון תכשיט שלא נרכש ב” תכשיטי קורל בע”מ “, האחריות במקרה של נזק לאבנים חלה על הלקוח בלבד.
• האחריות על תיקון או טיפול שבוצע בשעון מותנה בכך שלא ייגרם לשעון נזק חיצוני כלשהו, כגון: חדירת מים, מכות, פגיעות, שבר ו/או שימוש לקוי.
• מומלץ לבטח תכשיטים ושעונים בפוליסת כל הסיכונים.

4. מדיניות משלוחים
אזורי משלוח: פריטים שהתמורה עבורם שולמה באמצעות אתר זה ניתן לספק בשטחי מדינת ישראל. בהזמנות ליעדים מחוץ למדינת ישראל יחויב המשלוח בהתאם ליעד והמחירון המעודכן שלו .

המשלוחים לאזור יהודה ושומרון ומזרח ירושלים ייקבעו באופן פרטני.

אפשרויות משלוח:

• איסוף עצמי – ניתן לאסוף את התכשיטים / פריט שהוזמן באופן עצמאי בכתובת – שאול המלך 85 בית שאן. טלפון לתיאום איסוף : 04-6480129 ( יש לבחור אפשרות זו בתהליך ההזמנה תחת שדה “בחר סוג משלוח ” ).
• באמצעות שליח – המוצר יגיע לכתובת שצוינה ע”י המזמין בטווח של בין 5 עד 14 ימי עסקים מיום קבלת אישור ההזמנה ( לא כולל שישי שבת , ערבי חג וחג ) .
• “תכשיטי קורל בע”מ” או נציג מטעמנו , לא יהיו אחראיים לאיחורים כאלה או אחרים במסירה של הפריט המוזמן בשל אירועים שאינם ניתנים לשליטתנו , כולל נזקי טבע או מלחמות או פעולות איבה או תקלות במערכת המחשוב , הטלפון ותקלות תקשורת אחרות או כל גורם אחר הנובע מכוח עליון .

אי עמידה בלוחות זמנים
במידה והזמנתכם לא התקבלה בתוך לוחות הזמנים המפורטים לעיל , הנכם מתבקשים ליצור קשר עם מחלקת ההזמנות שלנו בטלפון 04-6480129 .
בדיקת הפריט / תכשיט על ידי הלקוח מיד לאחר קבלתו – הנך מתבקש לבדוק את תקינות המוצר שהוזמן בעת קבלתו . במידה וישנה תקלה , פרט או גורם שאינו לשביעות רצונך הנך מתבקש לדווח על כך בהקדם לצוות החנות .

5. מדיניות החזרת פריטים
בכל הנוגע להחזרת מוצרים מדיניות ” תכשיטי קורל בע”מ ” תהיה על פי הוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ”א-1981 והתקנות שתוקנו על פיו. החוק ניתן לצפייה באתר הממשלתי.
רכישה בסניף
החזר כספי יינתן אך ורק לתכשיטים עד לסכום קנייה של 3,000 ₪ עד 48 שעות לאחר הקנייה ולשעונים עד 14 ימים לאחר הקנייה ובתנאים הבאים:
1. בהצגת חשבונית או פתק החלפה המעידים על ביצוע העסקה או כל הוכחה על ביצוע העסקה, על הסכום ששולם ועל אמצעי התשלום.
2. ההחזר הכספי יתבצע על פי אמצעי התשלום.
3. דמי ביטול העסקה הם 5% ממחיר הקנייה או 100 ₪, הנמוך מבניהם.
4. בתשלום בכרטיס אשראי, ייגבה תשלום בעד סליקת* כרטיס האשראי.
5. זכות הביטול אינה כוללת מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הלקוח בהזמנה מיוחדת, או שהמידה הותאמה ללקוח/ה, הזמנת טבעות נישואין ושיבוץ אבני הלקוח/ה.
6. המוצר יוחזר או יוחלף באריזתו המקורית, ללא כל פגם וללא כל סימני שימוש. לחברה הזכות לשלוח את המוצר לבדיקה. במידה וישנו חבק/תווית על התכשיט או השעון, יוחזר המוצר עם החבק/תווית עליו.
במקרה של תכשיטים בסכום קנייה של מעל 3,000 ₪ ובכל מקרה של החזרה שלא בתנאים המצוינים לעיל, ניתן להחזיר מוצר ולקבל עבורו תעודת זיכוי או להחליפו במוצר אחר, תכשיטים תוך 30 ימים מיום הרכישה ושעונים תוך 14 ימים מיום הרכישה, תחת התנאים הבאים:
7. המוצר יוחזר או יוחלף באריזתו המקורית, ללא כל פגם וללא כל סימני שימוש. לחברה הזכות לשלוח את המוצר לבדיקה.
8. לא יוחזרו או יוחלפו מוצרים אשר נעשו בהזמנה – הזמנה מיוחדת, התאמת מידה ללקוח/ה, טבעות נישואין ו/או שיבוץ.

* עלות הסליקה תיבדק באופן פרטני לאחר הבקשה לביטול העסקה.

6. פרטיות
“תכשיטי קורל בע”מ” מתחייבת שלא לעשות שימוש בפרטי המשתמשים הרשומים באתר אלא לצורך ביצוע העסקאות , כאמור בתקנון זה , ולשם הפצת חומר שיווקי / פרסומי של החברה.
מוסכם בזאת , כי אין באמור כדי להגביל את ” תכשיטי קורל בע”מ” ו/ או מטעמה לעשות שימוש במידע לא מזהה , שאינו נוגע למשתמש ספציפי כלשהו ( למשל : מספר המשתמשים באתר , התפלגותם וכדומה ) ושימוש זה יהיה מותר ויעשה על ידי חברתנו או מי מטעמנו על פי שיקול דעתו הבלעדי .
סודיות המידע
“תכשיטי קורל בע”מ ” עושה כמיטב יכולתה כדי להגן על שלמות המידע המתקבל באתר זה ושמירתו בסודיות . איסוף המידע ושמירתו נעשים בסביבה מאובטחת ומשרתים את המטרה היחידה של זיהוי הלקוח בעת ביצוע הרכישה או במהלך ביקור באתר .
חברתנו עושה שימוש במספר כרטיס האשראי שלכם רק במהלך ביצוע רכישתכם בנוכחית . מיד בסיום כל עסקה ולאחר קבלת אישור חברת האשראי לביצוע העסקה , יושמדו פרטי כרטיס האשראי שלך באופן אוטומטי .
דין ושיפוט
הסכם זה מוסדר על פי חוקי מדינת ישראל בלבד . הנכם מסכימים בזה כי בכל מחלוקת הנובעת משימוש באתר זה או הקשורה בו תחול סמכות השיפוט של בתי המשפט בישראל ושם יהיה מקום השיפוט בלבד .

דילוג לתוכן